Sniper Elite virtualios realybės žaidimas

Tie, kurie domisi žaidimais, ypač tais, kuriuose į rankas paimate ginklą, tikriausiai žinote kompaniją Yesterday Rebellion Developments. Tai vyručiai, jau eilę metų kuriantys legendinį Sniper Elite žaidimą. Komanda nusprendė suvienyti jėgas su Just Add Water įmone ir perkelti snaiperių pramogas į virtualią realybę.

Kol kas apie naują žaidimą labai daug nekalbama – parodytas keletas nuotraukų ir paskelbta, jog kūrinį tikrai galės žaisti Playstation VR turėtojai, turintys ir virtualiai realybei skirtą ginklą.

Kompanija apskritai ištransliavo eilę naujienų, susijusių su Sniper Elite. Štai šiuo metu daromas Sniper Elite V2 perdirbinys, kuriamas Sniper Elite 3 Ultimate Edition Switch konsolei, kuriamas apskritai naujas šio serijos žaidimas bei žinoma – virtuali realybė.

Kaip jau minėjome, būtent virtualios realybės srityje naujienų pašykštėta – neaišku nei kokiems akiniams bus skirtas žaidimas, nei kuri tiksliai dalis.

Vis tik vaizdo klipe galime matyti, jog kūrinys žaidžiamas su PSVR ir šautuvu. Visa tai turėtų suteikti įdomų realumo jausmą.

Tiesa, nereikia džiaugtis iš anksto – maža žaidimo atkarpa dar nereiškia, jog šautuvas išties bus palaikomas. Kūrėjai gali tiesiog eksperimentuoti ir žiūrėti, kuri kryptis būtų tinkamiausia.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *