Seeking Dawn žaidimas

Seeking Dawn zaidimas

Virtualios realybės pasaulyje nėra tiek jau daug žaidimų, kuriuose su šautuvėliu galėtumėte patirti net 20 valandų istoriją. Dar mažiau kūrinių, siūlančių tikrai kokybišką žaidimą tinkle. Abu šiuos dalykus jau netrukus išvysime Seeking Dawn žaidime.

Jį kurianti Multiverse kompanija praneša, jog pilna kūrinio versija prekyboje pasirodys jau liepos 12 dieną. Žaidimu galės mėgautis Vive, Oculus Rift bei Windows Mišriosios Realybės savininkai.

Kaip jau minėjome, žaidimas turės net 20-ies valandų vieno žaidėjo rėžimą. Tas pačias misijas bus galima vykdyti ir su draugais – vienu metu galėsite suformuoti net keturių bičiulių komandą. Ir tai dar ne pabaiga – Seeking Dawn pasiūlys ir pasipliekimo tinkle galimybę.

Būsite ateities kareiviu

Seeking Dawns virtualios realybės žaidimas

Kūrinyje jūs įsikūnysite į 23-io amžiaus kareivį, gyvenantį toli gražu ne tokioje svetingoje planetoje kaip dabartinė. Mūsų mylimą žemelę okupavo ateiviai, iki ausų ginkluoti ir pasiryžę nudobti viską, kas juda. Jums reikės išsiaiškinti, ko tie niekšai čia atsibastė. Aiškinimosi procese labai pravers ir šaudymo įgūdžiai.

Seeking Dawn kainuos apie 40 eurų. Tai tikrai nėra didelė suma žaidimui, siūlančiam 20 valandų gameplay ir žaidimą tinkle.

https://www.youtube.com/watch?v=NOUg6-XH_C8

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *