Virtuali Realybė chemija

Turbūt visi sutiksite, jog mokytis, kai reikia kalti sausą statistiką ar kitokią medžiagą yra neįdomu, nepatrauklu ir apskritai atstumia. Visai kas kita, kai kažkas nauja sužinoma žaidimų forma, tarsi netyčia. Būtent taip netrukus bus galima mokytis ir chemijos.

Dėl to galime būti dėkingi Fullbright mokslininkams, kuriantiems virtualios realybės žaidimą Tablecraft. Kūrinio esmė labai paprasta – eksperimentų, žaidimų forma išmokti Mendelejevo lentelę ir kitus su chemija susijusius dalykus. Tiesiog privalėsime atsiminti cheminius elementus, jeigu žinosime, jog to nepadarius negalėsime pamaitinti virtualaus monstriuko.

Kaip jau sakėme, tai bus smagus mokymosi procesas. Nereikės kalti visų cheminių elementų – galėsime tiesiog juos maišyti ir realiu laiku stebėti, kas gaunasi! O tuomet net nepajusite, kaip smegenys ims ir atsimins, kas toje Mendelejevo lentelėje pavaizduota.

Virtuali Realybė chemija

Kitas žaidimo aspektas turbūt labiausiai patiks vaikams – visus elementus, kuriuos sukursite, galėsite išbandyti ir ant visuomet šalia esančio gyvūnėlio. Sukūrėte helį? Pažiūrėkime, kaip augintinis į jį reaguos! Pavyko sukonstruoti radį? Šaunu, nuo šiol jūsų gyvūnėlis švies tamsoje! Tiesa, reikia paminėti, jog ne visi cheminiai lementai sumaitinti jūsų bičiuliui jį paveiks teigiamai.

Žaidimas vis dar yra kūrybos stadijoje ir neaišku, kada išvys dienos šviesą, bet pati mintis yra puiki ir galėtų būti plačiai pritaikoma mokyklose.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *