VR NBA rungtynės

VR NBA rungtynės

Jeigu turite virtualius akinius ir domitės krepšiniu, tikriausiai puikiai žinote programėlę NextVR. Jos dėka VR pasaulyje galima stebėti NBA mačus ir jaustis taip, lyg pats būtumėte arenoje. Pagaliau paskelbta, kurias rungtynes bus galima stebėti šį sezoną.

NextVR stipriausios krepšinio lygos kovas transliuos jau trečią sezoną. Kompanija paskelbė ir naujovę – nuo šiol programėlė bus sujungta su Oculus Venues platforma, kurią naudoja Oculus Go bei Gear VR savininkai.

Programėlė, kurią galite atsisiųsti čia, pasiūlys 26 NBA rungtynes, kurias stebėsite šalia arenos. Per ją, turėdami NBA League Pass, galėsite stebėti ir kitus mačus, tačiau ne arenoje, o lyg per televizorių. Tai ne tokia įtraukiant, bet taip pat įdomi patirtis.

Pirmosios NBA rungtynės bus transliuojamos spalio 21 dieną, kai akis į akį susigrums Artūro Karnišovo valdoma Denverio „Nuggets“ bei „Warriors“ komandos. Šios, bei kitos dienos rungtynės tarp „Warriors“ bei Fynikso „Suns“ bus visiškai nemokamos – taip siekiama, jog fanai galėtų patys išbandyti pramogą ir susidaryti nuomonę apie ją.

NextVR palaiko daugybę įrenginių – Oculus Go, Gear VR, Daydream View, visus Windows Mixed Reality akinius, Playstaton VR, HTC Vive, HTC Vive Pro bei Oculus Rift.

Jeigu nuspręsite, jog tokiam dalykui velta leisti pinigus, beveik gyvai pamatysite ir lietuvių. Lapkričio 4 dieną į kovą prieš Los Andželo „Lakers“ stos Jonas Valančiūnas ir „Raptors“.

Tuo tarpu Domantą Sabonį išvysite tik vasario 4 dieną, kai jo atstovaujama Indianos „Pacers“ kausis su Naujojo Orleano „Pelicans“.

Instrukcija, kaip naudotis NextVR programėle. 

2018-19 metų NBA sezono rungtynės VR pasaulyje

NBA rungtynės virtualioje realybėje

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *