Virtuali realybė žvejybos simuliatorius

Turbūt visi sutiksite, jog žvejyba yra atpalaiduojantis ir mintis pravalantis užsiėmimas, kurio metu nereikia daug sukti galvos, galima tiesiog mėgautis aplinka visai nesukant galvos dėl laimikio.

Vis tik ne visi žmonės gali mėgautis tokia pramoga. Kai kuriems maišo atstumas iki vandens telkinio, laiko stygius ar negalia. Jie malonumą gali gauti virtualios realybės pagalba, mat apie juos pagalvojo Ultimate Games S.A kompanija, kurianti žvejybos simuliatorių Ultimate Fishing Simulator VR.

Užkietėjusiems žaidimų fanams šis žaidimas pasirodys girdėtas ir ne veltui – išankstinė žaidimo versija Steam platformą pasiekė dar 2017 metų pabaigoje, tiesa ji buvo skirta tik asmeninių kompiuterių, o ne virtualios realybės savininkams.

Žaidimas iš karto sulaukė nemenko susidomėjimo ir nepaisant jo išbaigtumo net 83 procentai jį bandžiusių geimerių dėjo teigiamus įvertinimus. Tai paskatino kompaniją pagalvoti ir apie VR bendruomenę.

„Galime oficialiai patvirtinti, jog žvejybos simuliatorių galės žaisti HTC Vive bei Oculus Rift turėtojai, o platesnį palaikomų akinių sąrašą pateiksime vėliau. Jame turėtų atsirasti ir Valve Index, Windows mišriosios realybės akiniai ir galbūt – Oculus Quest. Žaidimo turinys bei varikliukas bus kaip ir tradicinėje versijoje“, – kalbėjo kompanijos vadovas Mateusz Zawadzki.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *