Žmogus voras virtualioje realybėje

Turbūt retas mūsų skaitytojų vaikystėje nesvajojo tapti super herojumi. Vieni laipiojo sienomis ir įsivaizdavo esą Žmonės-vorai, kiti klijavosi dirbtinius nagus ir nutaisydami kietą veido išraišką tapdavo Wolverinu. Nors vaikystė jau baigėsi (turbūt), būtent dabar turime geriausią progą tas svajones įgyvendinti.

O tokį šansą mums suteikia jos didenybė Marvel, kuri jau kitą savaitę pradžiugins Oculus Rift gerbėjus žaidimu Marvel Powers United VRKompanija puikiai žino, kaip sudominti žmones, tad visi būsimi žaidimo herojai buvo atskleidžiami pamažu, vis pateikiant vieną ar kitą paerzintuką.

Tai bus multiplayer tipo kūrinys – jame kartu su tvirtu draugų užnugariu galėsite vykdyti misijas, arba tiesiog pasinerti į beprotiškas grumtynes su priešais.

O kuo jūs galėsite būti? Iš viso turėsite 18 pasirinkimų. Taigi galėsite įsikūnyti į Black Bolt, Black Panther, Black Widow, Captain America, Captain Marvel, Crystal, Deadpool, Doctor Strange, Gamorra, Hawkeye, Iceman, Rocket Raccoon, Spider-Man, Star-lord, Storm, The Hulk, Thor, bei  Wolverine personažus.

Ne prastesnė ir blogiečių komanda, kurioje sutiksite tokius šiknius kaip Dormammu, Loki, Madame Hydra, Magneto, Ronan the Accuser, Scientist Supreme, Thanos, Ultron, and Venom.

Žaidimą galite užsisakyti jau dabar – Oculus oficiali parduotuvė.

Žmogus voras virtualioje realybėje

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *